• Environmentálny fond vyhlásil v roku 2022 výzvu pre Environmentálnu výchovu, vzdelávanie a osvetu 2022 a naša Materská škola na ulici Komenského 1137/37 v Seredi sa do tejto výzvy zapojila s projektom „Školský dvor, ktorý učí environmentálne“. Projekt bol úspešný a dostal tak zelenú pre jeho realizáciu. Za schválenú dotáciu z Environmentálneho fondu vo výške 19 926,- eur so spoluúčasťou mesta Sereď v sume 1050,- eur. sme vybudova
          • Oznam

Na základe aktuálneho COVID AUTOMATU je okres Galanta zaradený do IV. stupňa ohrozenia.

Materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Sereď budú v týždni 15. – 19. 02. 2021 ZATVORENÉ .

Nebudú otvorené ani pre zamestnancov kritickej infraštruktúry.

Keďže podľa COVID AUTOMATU pri zlepšení situácie je možné uvoľňovanie opatrení až po týždňovom potvrdení zlepšenia, je pravdepodobné , že v takomto režime bude prevádzka ZŠ a MŠ aj v týždni 22. – 26. 02. 2021.

• Prevádzka MŠ od 8.2.2021

Materská škola bude v plnej prevádzke od 8.2. 2021 MŠ budú navštevovať deti, ktorých rodič sa preukáže negatívnym testomalebo potvrdením o prekonaní KOVID . Zriaďovateľ MŠ mesto Sereď zabezpečil DOBROVOĽNÉ testovanie pre MŠKomenského a elokované triedy na Komenského B, Murgašovej a Podzámskejulici na ZŠ J.A.Komenského v Seredi POKYNY k testovaniu od zriaďovateľa: - za každé dieťa jeden rodič zospoločnej domácnosti. Dvaja rodičia, ak nie sú zo spoločnej domácnostipri striedavej starostlivosti. Za súrodencov vždy jeden rodič zospoločnej domácnosti – dvaja rodičia, ak nie sú zo spoločnej domácnosti.V prípade, ak deti - súrodenci navštevujú materskú školu a základnúškolu, prihlasujte sa prosím len v základnej škole. PRIHLASOVANIE na testovanie : ekonomickyusekmskom@gmail.com do štvrtka4.2.2021do 16.00. hod Prihlasovacie údaje : Meno a priezvisko, rodné číslo, adresa trvaléhopobytu a telefón

OZNAM

V zmysle odporúčaní Ministerstva školstva od 18.1.2021 do 22.1.2021 bude MŠ poskytovať výchovno-vzdelávací proces len deťom zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu z domu (home office) a musia dochádzať do zamestnania v štandardnom mieste výkonu práce .V PREVÁDZKE BUDÚ LEN TRIEDY NA MURGAŠOVEJ PRE DETI ZO VŠETKÝCH NAŠICH PRACOVÍSK - budú tam deti z Komenského A, Komenského B aj z Podzámskej.

• Otvára sa pracovisko na Murgašovej ulici

Vážení rodičia,

pre prihlásené deti otvárame Murgašovu. Deti budú v dvoch triedach. Prosím priniesť papučky a pyžamko.

Prihlasovanie je otvorenén do 6.1.2021 do 12,00 hod. Ste povinní doložiť potvrdenie od zamestnávateľa- obaja rodičia.

V MŠ sa vystriedajú zamestnanci zo všetkých našich pracovísk. Zamestnanci v piatok absolvujú testovanie ktoré zabezpečil náš zriaďovateľ mesto Sereď.

• Informácie o otvorení